logo.jpg, 35kB mapa_off.jpg, 12kB
  Doprava

  Sypké materiály

  Pracovní pomůcky

  Všeobecné obchodní    podmínky

  Akční nabídka

  Sortiment produktů

  Ceník

  Galerie

  Služby

  Podklady

  Objednávka


3D návrhy koupelen

Chystáte se rekonstruovat koupelnu nebo postavit novou? Udělat si představu o tom, jak bude nová koupelna vypadat, je těžké. Právě proto existují koupelnová studia, která vám vytvoří 3d návrh koupelny. Tato studia jsou vybavena moderními drahými softwary, které dokáží vytvořit fotorealistické vizualizace koupelen.

Naše firma Stavebniny Zeman patří mezi velké prodejce stavebního materiálu a v současnosti nabízíme i služby koupelnového studia. V případě využití služeb nejen že získáte inspiraci a návrh, veškerý materiál budete moci na stejném místě i zakoupit.

Objednat 3D návrh koupelny

Koupelna snů nejen pro vyvolené

Toužíte po koupelně snů? S pomocí profesionálů ji mít budete. Koupelna představuje často malý prostor, který je třeba upravit tak, aby opticky působil prostorněji. To lze učinit pomocí správného výběru podlahy, obkladů a stropů.

Opticky lze prostor změnit téměř čímkoliv, a to i volbou zrcadel či osvětlení. To vše lze uměle nasimulovat skrze 3d návrhy koupelen. Než se tedy pustíte do rekonstrukce koupelny, budete přesně vědět, jak bude kýžený výsledek vypadat.

Nabízíme možnost vypracování návrhu koupelny zcela zdarma v případě, dojde-li současně i k objednání celé koupelny. Tímto krokem ušetříte velké peníze, které byste jinak do návrhů koupelen museli investovat.

Nechat si u nás vypracovat grafický návrh koupelny a následně zakoupit veškerý materiál je výhodné. Poskytneme vám přesně takové obklady, dlažby, umyvadla, skříňky i zrcadla, které byly použity ve vizualizaci.

Vizualizace koupelen do týdne

Pokud potřebujete vizualizace koupelen ve velmi krátké době, budete spokojeni. Standardně nabízíme zhotovení 3d návrhu do 1 týdne od objednání. Až budete mít hotový návrh v ruce, nic vám již nebude bránit v zakoupení materiálu a postavení nové koupelny.

Při objednávání návrhu koupelny na míru můžete nabídnout i vlastní postřehy, představy a fantazie. Návrhy koupelen zdarma jsou jedinečnou možností, jak zjistit přesný vzhled budoucí koupelny a ještě k tomu do samotného návrhu nevložit ani korunu.

Mimo vytvoření grafických návrhů koupelen existuje i další možnost inspirace. Koupelnová studia často disponují řadou postavených koupelen přímo na místě, nabízí fotogalerie koupelen. Inspirace při výběru koupelny je velmi důležitá.

Koupelny a inspirace, s tím tedy velmi úzce souvisí vizualizace. Vizualizace koupelen dokáže opravdové zázraky. Vyberte si u nás z nejrůznějších materiálů i sanitárního zařízení.

Návrh koupelen bude v závislosti na vašich představách, do návrhu koupelny můžete sami zasahovat. Pokud se vám některé navržené prvky nelíbí, chtěli byste jiné umyvadlo či obklad, změna návrhu zabere jen několik minut.

Objednejte si návrh koupelny online

Objednávku návrhu koupelny podejte online. Připravte si veškeré podklady, které nám stačí při objednání. Nemusíte tak osobně navštívit prodejnu, objednání koupelny online je v dnešní době moderní metodou, která se promítla i do oblasti stavebnictví.

Za krásnou koupelnou stojí spousta snahy, úsilí i píle. Grafické návrhy koupelen jsou moderním způsobem, jak získat ucelenou představu o budoucí koupelně. Hotová vizualizace koupelny neslouží jen jako inspirace, ale také jako důležitý pomocník a „manuál“ při samotné stavbě a montáži koupelny.

Vše navíc včetně rozpočtování celé koupelny.

Objednat 3D návrh koupelnyČásti grafického návrhu koupelen

  • návrh pokládky koupelny,
  • výpis potřebného materiálu,
  • kompletní vizualizace - návrh koupelny dle vaší představy, vybaven koupelnovým nábytkem, sanitárnimi doplňky, vodovodními bateriemi atd.,
  • kalkulace předběžné ceny,
  • ukázka návrhu pokládky,  • ukázka výpisu použitého materiálu při navrhování koupelny,  • ukázka kompletní vizualizace, hotový návrh koupelny.

Inspirace koupelny

Více ukázek najdete v fotogalerii koupelen (inspirace při navrhování vaší koupelny).

Díky našemu 3D návrhu koupelny si uděláte jasnou představu o finálním vzhledu koupelny. Proveďte poslední změny ještě v návrhu koupelny, protože je to poslední chvíle, kdy to lze napravit bez použití kladiva.


admin_off.jpg, 16kB
O firmě    Nabídka    Poptávka    Služby    KoupelnovéStudio Kontakty
mapa2_off.jpg, 14kB
  Doprava

  Pracovní pomůcky

  Akční nabídka

  Sortiment produktů

  Ceník
  Galerie
  Služby
  Podklady
  ObjednávkaStavebniny ZEMAN
Nádražní 661
593 01 Bystřice nad Pernštejnem   

Telefon: 566 550 517
      Fax: 566 550 518
   mapa3.jpg, 14kB
Allrights reserved Stavebniny ZEMAN 2010