logo.jpg, 35kB mapa_off.jpg, 12kB
  Doprava

  Pracovní pomůcky

  Všeobecné obchodní    podmínky

  Akční nabídka

  Sortiment produktů

  Služby

  Galerie

  Ceník

  Podklady

  Objednávka


Keraservis

Firmy

Logo Keraservis Společnost se zaměřuje na obchod s koupelnami a interiéry. Keraservis byl založen v roce 2010, kdy začal distribuoovat stavební chemii od výrobce v Itálii. Sídlo je na ulici Kaštanová 515/125a v Brně.

Web Keraservis

Sortiment společnosti Keraservis zakoupíte ve Stavebninách Zeman v Bystřici nad Pernštejnem nebo v Doubravníku.

Firma Keraservis se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem sanitární techniky, obkladů, dlažeb, luxfer i stavební chemie. To vše nakoupíte ve stavebninách Zeman, které se pyšní velkým výběrem nabízeného zboží. Pestrost je dána především díky prodeji materiálů z celé Evropy. Nezapomíná se ani na nejmodernější technologie a aktuálních trendy - nabídka je neustále aktualizována.

Keraservis group a. s. nabízí řešení jak pro standardní klienty s běžnými potřebami v oblasti sanitární techniky, tak pro náročné klienty, které mají specifické nároky. V roce 2008 se firma stala nejvýznamnějším distributorem skleněných tvárnic, a to na území České republiky i Slovenské republiky.

Hlavním nabízeným sortimentem firmy Keraservis jsou luxfery, které se v současné době opět stávají středem pozornosti. Klienti využívají jejich pozitivních vlastností a umísťují je do prostorů koupelen, kuchyní a jiných prostorů. Díky maximální variabilitě neexistují meze fantazie, je možné kombinovat barvy, různé tvary i typy použitých materiálů.

V nabízeném sortimentu si vyberte klasické čiré luxfery, rozhodnout se však můžete i pro dekorované či kolorované typy českých i zahraničních výrobců. Luxfery od firmy Keraservis jsou také ideální pro vytvoření celoplošných sklobetonových stěn, které v dnešní době ožívají a stávají se populárními.

Velké vzorkovna firmy Keraservis se nachází v Brně, kde se také nachází hlavní sídlo firmy. U nás ve stavebninách si prohlédnete sortiment, který Keraservis nabízí. Vzorkovny má Keraservis také v Praze a Bratislavě.

Potřebujete-li pro vaše rekonstrukce či stavby využít skleněných tvárnic – luxfer, Keraservis je díky pestré nabídce ideální volbou. Profesionální přístup, poradenský servis i možnost fyzického zhlédnutí materiálu jsou velkým pozitivem.


admin_off.jpg, 16kB
O firmě    Nabídka    Poptávka    Služby    KoupelnovéStudio Kontakty
mapa2_off.jpg, 14kB
  Doprava

  Pracovní pomůcky

  Akční nabídka

  Sortiment produktů

  Služby
  Galerie
  Ceník
  Podklady
  ObjednávkaStavebniny ZEMAN
Nádražní 661
593 01 Bystřice nad Pernštejnem   

Telefon: 566 550 517
      Fax: 566 550 518
   mapa3.jpg, 14kB
Allrights reserved Stavebniny ZEMAN 2010