logo.jpg, 35kB mapa_off.jpg, 12kB
  Doprava

  Pracovní pomůcky

  Všeobecné obchodní    podmínky

  Akční nabídka

  Sortiment produktů

  Služby

  Galerie

  Ceník

  Podklady

  Objednávka


Keramika Knap

Firmy

Logo Knap Společnost Knap se zaměřuje na prodej obkladů, dlažeb, stavební chemie, nářadí pro zedníky a obkladače apod. Založena byla již v roce 1991 a roku 2005 získla certifikát ISO 9001-2001. Působí jak v České republice, na Slovensku tak v dalších zemích.

Web Knap

Keramika Knap patří mezi firmy, které se řadí k hlavním a nejvyhledávanějším prodejcům obkladů a dlažeb na území České a Slovenské republiky. Kromě maloobchodního a velkoobchodního prodeje obkladů a dlažeb nabízí taktéž stavební chemické prostředky a sanitární techniku.

Sortiment společnosti Knap zakoupíte ve Stavebninách Zeman v Bystřici nad Pernštejnem nebo v Doubravníku.

Firma byla v roce 1991 založena Miroslavem Knapem a prodejem tohoto sortimentu se zabývala od samotného počátku. Nabídka zboží se postupně rozrůstala, v současné době spolupracuje s mnoha českými i zahraničními výrobci. Zmiňme např. společnosti Star Gres, Ceramika Color, Azulev, ABK, Ragno a další.

Knap je oblíbený především pro svou variabilitu a přístupnost. Nabízí sortiment pro běžné klienty, ale i pro ty náročné, kteří si potrpí na maximální kvalitu, individuální přístup a jedinečnost. S tím souvisí i výběr výrobců, jejichž výrobky jsou nabízeny. Naleznete zde výrobky firem z České republiky, Itálie, Španělska, Německa a dalších evropských zemí, ale také z Číny a Indonésie.

Hlavní sídlo má Keramika Knap v Jičíně . Tam se také nachází kamenná pobočka i sklad. Keramika Knap má svou prodejnu i v Přerově. Veškerý sortiment je dostupný také v našich přijďte si jej prohlédnout nebo nechat dovézt až na stavbu.

Firma nabízí mimo jiné i nářadí, od klasického dílenského po nástroje řezné i brusné, na stavbu i do zahrady. Také velký výběr sprchových koutů a vaniček je jasným pozitivem. Díky rozsáhlé nabídce tak máte možnost nakoupit prakticky veškeré potřebné vybavení u firmy.

Pro obětavý přístup, vynikající kvalitu nabízeného sortimentu v poměru s cenou a profesionální poradenství se Keramika Knap Jičín dostala na špičku prodejců tohoto sortimentu. Hledáte-li místo, kde nakoupit kompletní vybavení pro rekonstrukci či výstavbu, Knap je ideální volbou.


admin_off.jpg, 16kB
O firmě    Nabídka    Poptávka    Služby    KoupelnovéStudio Kontakty
mapa2_off.jpg, 14kB
  Doprava

  Pracovní pomůcky

  Akční nabídka

  Sortiment produktů

  Služby
  Galerie
  Ceník
  Podklady
  ObjednávkaStavebniny ZEMAN
Nádražní 661
593 01 Bystřice nad Pernštejnem   

Telefon: 566 550 517
      Fax: 566 550 518
   mapa3.jpg, 14kB
Allrights reserved Stavebniny ZEMAN 2010