logo.jpg, 35kB mapa_off.jpg, 12kB
  Doprava

  Pracovní pomůcky

  Všeobecné obchodní    podmínky

  Akční nabídka

  Sortiment produktů

  Služby

  Galerie

  Ceník

  Podklady

  Objednávka


Koupelny JaS

Firmy

Logo Koupelny JaS Firma Koupelny JaS, s. r. o. se zabývá prodejem obkladů, dlažeb, van a sanitární techniky výrobců Rako, Cersanit, Teiko, Dřevojas a dalších. Sídlo má v Ostravě-Michálkovicích. Prodejny má v Ostravě, Olomouci, Prostějově, Teplicích, Šumperku, Valašském Meziříčí a Otrokovicích.

Web Koupelny JaS

Sortiment společnosti Koupelny Jas zakoupíte ve Stavebninách Zeman v Bystřici nad Pernštejnem nebo v Doubravníku.

Společnost Koupelny JaS působí na trhu řadu let a nabízí velkoobchodní i maloobchodní prodej výrobků do koupelny, dále obklady a dlažby i stavební chemické prostředky. V současné době se koupelny JaS řadí k nejvýznamnější velkoobchodním prodejcům tohoto sortimentu, co se objemu prodaného zboží týče.

V oblasti obkladů a dlažeb nabízí společnost výrobky od firem Rako, Paradyz Ceramika, Opoczno, Marazzi a dalších. Dále prodává zboží od výrobců Teiko, Novaservis či Dřevojas, které vyrábí vany, sprchové kouty, záchody či umyvadla. Nabízený sortiment tak zahrnuje vše potřebné pro stavbu či renovaci koupelen a toalet.

Koupelny JaS má pobočky po celé republice. U nás ve stavebninách máme připravené vzorové koupelny, které slouží k inspiraci a jsou tak skvělým prostředkem pro definitivní rozhodnutí se k nákupu konkrétních produktů.

Hlavní sídlo má v Ostravě, ve vedení společnosti Koupelny JaS zastupují pozici managementu Roman Dvorský a Milan Kotrla. Jednatelem je Petr Jeřábek.

Kromě prodeje je zákazníkům také poskytnuta nabídka odborné montáže. Tu ocení všichni, kteří mají představu o budoucím vzhledu nové koupelny, na vlastní montáž si však netroufají. Koupelny JaS se specializuje na montáž obkladů a dlažeb a na renovaci koupelen.

V našich stavebninách máme pravidelně akce na nabízený sortiment koupelen JaS. Ty se vyskytují v hojné míře a jsou tak ideálním místem pro zřetelnou finanční úsporu pro firmy i fyzické osoby. To, že má firma opravdu co nabídnout potvrzuje i fakt, že v současné době spolupracuje s více než 300 firmami po celé ČR.


admin_off.jpg, 16kB
O firmě    Nabídka    Poptávka    Služby    KoupelnovéStudio Kontakty
mapa2_off.jpg, 14kB
  Doprava

  Pracovní pomůcky

  Akční nabídka

  Sortiment produktů

  Služby
  Galerie
  Ceník
  Podklady
  ObjednávkaStavebniny ZEMAN
Nádražní 661
593 01 Bystřice nad Pernštejnem   

Telefon: 566 550 517
      Fax: 566 550 518
   mapa3.jpg, 14kB
Allrights reserved Stavebniny ZEMAN 2010