logo.jpg, 35kB mapa_off.jpg, 12kB
  Doprava

  Pracovní pomůcky

  Všeobecné obchodní    podmínky

  Akční nabídka

  Sortiment produktů

  Služby

  Galerie

  Ceník

  Podklady

  Objednávka


Sanimat

Firmy

Logo Sanimat Společnost Sanimat, s. r. o. je jeden z největších prodejců dlažeb, sanity, obkladů a koupelnového nábytku v České republice. Sídlý ve Velkém Meziříčí

Web Sanimat, s. r. o.

Sortiment společnosti Sanimat zakoupíte ve Stavebninách Zeman v Bystřici nad Pernštejnem nebo v Doubravníku.

Jedna z největších prodejců obkladů, dlažeb, stavební chemie a sanitární techniky. Taková je společnost Sanimat, specializující se na výše zmíněný sortiment.

Sanimat nabízí výrobky mnoha prestižních firem, zabývajících se výrobou materiálu do koupelen a toalet. Sídlo firmy s moderní vzorkovnou naleznete ve Valašském Meziříčí. Ve stavebninách Zeman si můžete prohlédnout velkou část nabízeného sortimentu a případně se poradit.

Především v kategorii obkladů je Sanimat špičkou ve svém oboru. Nabídka zboží od mnoha výrobců pokrývá veškerou oblast v celé své šíři. Spokojeni budou jak standardní klienti, kteří požadují vysokou kvalitu za přijatelnou cenu, tak nároční zákazníci se specifickými požadavky.

Sanimat se může také pyšnit svou vlastní značnou Sanigres. Pod tou nabízí nové výrobky vysoké kvality za nízkou cenu s garancí českého původu. Produkty pod touto značkou splňují veškeré parametry s ohledem na aktuální trendy – spolupracují s řadou významných návrhářů.

Skvělý je i zákaznický servis, který je na vysoké úrovni. Sanimat nabízí cenné rady jak v oblasti výběru, tak pro samotnou montáž. Poradí, jak vybrat obklady, dlažbu, jakou použít chemii při montáži. V případě specifických požadavků či dotazu je možné využít poptávkový formulář na oficiálních internetových stránkách společnosti.


admin_off.jpg, 16kB
O firmě    Nabídka    Poptávka    Služby    KoupelnovéStudio Kontakty
mapa2_off.jpg, 14kB
  Doprava

  Pracovní pomůcky

  Akční nabídka

  Sortiment produktů

  Služby
  Galerie
  Ceník
  Podklady
  ObjednávkaStavebniny ZEMAN
Nádražní 661
593 01 Bystřice nad Pernštejnem   

Telefon: 566 550 517
      Fax: 566 550 518
   mapa3.jpg, 14kB
Allrights reserved Stavebniny ZEMAN 2010