logo.jpg, 35kB mapa_off.jpg, 12kB
  Doprava

  Pracovní pomůcky

  Všeobecné obchodní    podmínky

  Akční nabídka

  Sortiment produktů

  Služby

  Galerie

  Ceník

  Podklady

  Objednávka


Styldekor

Firmy

Logo Styldekor Společnost Multinacional Styldecor, s. r. o. se zabývá prodejem koupelnového nábytku, obkladů, dlažeb a dalších doplňků. Její sídlo je v Hradci Králové.

Web Styldecor

Sortiment společnosti Styldecor zakoupíte ve Stavebninách Zeman v Bystřici nad Pernštejnem nebo v Doubravníku.

Multinacional Styldecor , tak zní celý název společnosti, která má v České republice dlouholetou tradici a mnoho maloobchodních odběratelů. Její hlavní přínos spočívá v dovozu obkladů a dlažeb výrobců z Evropy, především Španělska. Specializuje se také na skleněné mozaiky či dekorační prvky, v jejich nabídce naleznete vše potřebné pro stavbu či rekonstrukci koupelen a toalet.

Společnost má sídlo v Hradci Králové, kde také otevřela velký ateliér koupelen. Díky němu si mohou zákazníci udělat představu o tom, jak jednotlivé výrobky vypadají ve skutečnosti a ve vzájemné kombinaci.

Styldecor vychází vstříc všem zákazníkům, což potvrzuje i možnost navštívení vašeho domu zástupcem firmy. Ten přímo na místě posoudí, které prvky by se do nového prostoru nejvíce hodily a doporučí následující postup.

Díky úzké specializaci na mozaikové obklady nabízí Multinacional Styldecor pestrý výběr těchto dekorativních prvků, které dokáží oživit mnohé interiéry i exteriéry. V nabídce naleznete mozaiky ze skla, ale i jiných materiálů.

Je třeba upozornit na existenci firmy Styldekor, která bývá se společností Styldecor často zaměňována. Ta má však sídlo v Olomouci a zabývá se prodejem jiného druhu zboží.

Ať již patříte mezi maloobchodní odběratele či koncové klienty, u Multinacional Styldecor si vhodný sortiment vyberete. Především díky zmíněné spolupráci se Španělskou keramičkou nabízí moderní, kvalitní a dosud neokoukaný sortiment, který na jiných místech budete hledat marně.


admin_off.jpg, 16kB
O firmě    Nabídka    Poptávka    Služby    KoupelnovéStudio Kontakty
mapa2_off.jpg, 14kB
  Doprava

  Pracovní pomůcky

  Akční nabídka

  Sortiment produktů

  Služby
  Galerie
  Ceník
  Podklady
  ObjednávkaStavebniny ZEMAN
Nádražní 661
593 01 Bystřice nad Pernštejnem   

Telefon: 566 550 517
      Fax: 566 550 518
   mapa3.jpg, 14kB
Allrights reserved Stavebniny ZEMAN 2010