logo.jpg, 35kB mapa_off.jpg, 12kB
  Doprava

  Pracovní pomůcky

  Všeobecné obchodní    podmínky

  Akční nabídka

  Sortiment produktů

  Služby

  Galerie

  Ceník

  Podklady

  Objednávka


Triker

Firmy

Logo Triker Společnost Triker, a. s. vznikla v roce 1993 se sídlem v Hradci Králové Zaměřuje se na velkoobchod se sanitární technikou. Triker získal certifikát systému managementu jakosti ČSN EN ISO 9001.

Web Triker, a. s.

Sortiment společnosti Triker zakoupíte ve Stavebninách Zeman v Bystřici nad Pernštejnem nebo v Doubravníku.

V roce 1993 vznikla společnost Triker a v dnešní době se řadí mezi jeden z největších velkoobchodů se sanitární technikou. Má 5 poboček po celé republice.

Především díky pestrému sortimentu sanitární techniky se stala společnost Triker dodavatelem pro mnohé maloobchodní sítě. Zaměřuje se především na vodoinstalační materiál (trubky, hadice, topenářský materiál ad.), nabízí také nářadí, sanitární keramiku, stavební chemii, vodovodní baterie a spoustu dalšího. Kompletní výčet nabízeného zboží by byl skutečně dlouhý.

V případě budování koupelny využijte pohodlné řešení – 3D vizualizaci. Díky grafickému návrhu koupelen tak budete mít ucelenou představu o tom, jak bude koupelna vypadat a jaký materiál budete potřebovat.

Hlavní sídlo se nachází v Hradci Králové, kde je také největší prodejna společnosti. Díky pestré nabídce krbových kamen, krbů a kouřovodů byla na počátku roku 2013 otevřena samostatná prodejna Kamna Triker, specializující se na tento druh zboží.

Kamna Triker vystavují mnoho zkompletovaných kamen a krbů, díky čemuž si potenciální zákazník udělá představu a srovná jednotlivé modely. V prodeji je také nářadí a příslušenství, spojené s kamnářstvím.

Společnost Triker se právem řadí k významným firmám nejen v oblasti sanitární techniky, ale i jinde. Nabízí profesionální přístup, zákaznický servis, řešení na míru a možnost výběru z velkého množství produktů.


admin_off.jpg, 16kB
O firmě    Nabídka    Poptávka    Služby    KoupelnovéStudio Kontakty
mapa2_off.jpg, 14kB
  Doprava

  Pracovní pomůcky

  Akční nabídka

  Sortiment produktů

  Služby
  Galerie
  Ceník
  Podklady
  ObjednávkaStavebniny ZEMAN
Nádražní 661
593 01 Bystřice nad Pernštejnem   

Telefon: 566 550 517
      Fax: 566 550 518
   mapa3.jpg, 14kB
Allrights reserved Stavebniny ZEMAN 2010